Πρόγραμμα ελληνικών καναλιών

Δείτε τι παίζουν σήμερα τα ελληνικά κανάλια

Skai

06:00 - 10:00
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:00 - 13:00
ΑΚΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13:00 - 14:00
DOT.
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
14:00 - 14:50
ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΙ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:50 - 17:30
ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
17:30 - 17:40
ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17:40 - 18:40
HAPPY TRAVELLER
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:40 - 19:50
Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ
19:50 - 21:15
ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΙ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21:15 - 01:15
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΣΟΟΥ
01:15 - 02:15
AFTER DARK
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:15 - 04:15
Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ
ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
04:15 - 05:00
HAPPY TRAVELLER
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:00 - 06:00
ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

Ant1

06:00 - 07:00
ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07:00 - 11:00
ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
11:00 - 12:00
ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
ΥΓΕΙΑ - WELLBEING
12:00 - 13:00
ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:00 - 14:00
ANT1 NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 - 16:00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:00 - 17:00
FOOD N' FRIENDS
ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ
17:00 - 17:30
ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ, ΤΡΕΛΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ
ΚΩΜΩΔΙΑ
17:30 - 17:45
ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17:45 - 19:30
ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ, ΤΡΕΛΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ
ΚΩΜΩΔΙΑ
19:30 - 20:45
ANT1 NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:45 - 21:45
ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
21:45 - 00:45
EAT PRAY LOVE
ΔΡΑΜΑ
00:45 - 02:45
ΟΙ ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ
ΚΩΜΩΔΙΑ
02:45 - 03:30
VICE
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
03:30 - 04:15
ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
04:15 - 05:00
ΕΡΩΤΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
05:00 - 06:00
ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

MEGA

06:00 - 06:50
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06:50 - 10:20
MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10:20 - 11:20
ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
11:20 - 12:00
ΝΟΣΤΙΜΑ... ΚΑΙ ΑΠΛΑ
ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
12:00 - 13:00
MEGA SPORTS WEEKEND
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
13:00 - 14:00
MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ
ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14:00 - 16:00
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΠΟΛΑΡΟΣ
ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
16:00 - 16:45
ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΦΙΛΟΥΣ
ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
16:45 - 17:00
CAMERA CAFE
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:00 - 17:10
ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ
ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17:10 - 17:50
ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:50 - 18:50
ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:50 - 19:45
ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:45 - 21:00
MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21:00 - 22:50
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ
ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
22:50 - 01:30
ΑΟΡΑΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ
ΘΡΙΛΕΡ ΔΡΑΣΗΣ
01:30 - 02:30
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ
ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
02:30 - 03:20
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:20 - 04:10
Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
04:10 - 04:50
ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
04:50 - 06:00
ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

Open Beyond tv

09:50 - 13:00
ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
13:00 - 13:30
OPEN NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 - 14:40
ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14:40 - 17:45
ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17:45 - 18:00
OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18:00 - 18:45
ΑΝΝΙΤΑ ΚΟΙΤΑ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:45 - 19:30
MY GREECE
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19:30 - 21:00
OPEN NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21:00 - 23:00
ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ
ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
23:00 - 01:00
ΡΟΔΑ, ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ 3
ΚΩΜΩΔΙΑ
01:00 - 03:00
XXX: ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ
ΤΑΙΝΙΑ ΔΡΑΣΗΣ
03:00 - 04:00
CRIMINAL MINDS 5
THE UNCANNY VALLEY
04:00 - 05:00
CRIMINAL MINDS 5
RISKY BUSINESS
05:00 - 05:30
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
PROMO
05:30 - 09:50
ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

ONE Channel HD

06:00 - 08:00
ONE CHANNEL
ΞΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08:00 - 08:30
VITA
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (E)
08:30 - 09:00
VITA
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (E)
09:00 - 20:00
ONE CHANNEL
ΞΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (E)
20:00 - 20:30
VITA
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (E)
20:30 - 21:00
VITA
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (E)
21:00 - 21:30
ΒΗΜΑGAZINO
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (E)
21:30 - 22:00
ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
22:00 - 06:00
ONE CHANNEL
ΞΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (E)

Kontra

06:00 - 10:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
10:00 - 11:00
ΟΙΚΟ ΖΗΝ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11:00 - 18:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
18:00 - 19:00
ΟΙΚΟ ΖΗΝ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 - 19:55
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
19:55 - 21:00
KONTRA NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21:00 - 00:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
00:00 - 04:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04:00 - 06:00
KONTRA NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Action24

07:00 - 09:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΝΟΡΒΗΓΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
09:00 - 10:00
SUPER LEAGUE TRIATHLON
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10:00 - 10:30
WORLD SAILING SHOW
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ
10:30 - 11:00
ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11:00 - 15:00
ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
15:00 - 16:00
BELGIAN RALLY
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
16:00 - 17:00
MOROCCO DESERT CHALLENGE
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
17:00 - 18:00
FIA ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
18:00 - 18:30
MOBIL 1 THE GRID
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:30 - 19:00
SUPER LEAGUE TRIATHLON
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19:00 - 20:00
Ο ΑΓΙΟΣ
ΣΕΙΡΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
20:00 - 21:00
ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 5
21:00 - 23:00
ALDO MORO
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
23:00 - 01:00
ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΚΟΛΙΑΝΤΡΟ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
01:00 - 01:30
BELGIAN RALLY
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
01:30 - 02:00
FORMULA E
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
02:00 - 04:00
THE HAMMER SERIES
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
04:00 - 04:30
ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
04:30 - 05:00
ABU DHABI DESERT CHALLENGE
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
05:00 - 06:00
WORLD SAILING CUP
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ

ΕΡΤ1

06:00 - 09:00
ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
09:00 - 12:00
ΕΠΙΛΟΓΕΣ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12:00 - 13:00
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:00 - 15:00
ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙ
15:00 - 16:00
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:00 - 16:50
Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΕΡΟΣ B
16:50 - 17:45
Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
ΑΧΑΙΑ - ΚΟΡΙΝΘΙΑ
17:45 - 18:00
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ: ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 - 19:00
COVID 19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
19:00 - 20:35
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:35 - 20:40
ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ... ΕΡΤ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:40 - 21:30
COVID 19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
21:30 - 00:00
ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ 3
ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΩ
00:00 - 00:05
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:05 - 01:05
ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ 3
ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΩ
01:05 - 02:00
Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
ΑΧΑΙΑ - ΚΟΡΙΝΘΙΑ (Ε)
02:00 - 04:00
ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙ
04:00 - 05:00
Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΕΡΟΣ B
05:00 - 06:00
ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΙΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΕΡΤ2

06:00 - 07:00
Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07:00 - 07:40
MOLANG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
07:40 - 08:00
Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
08:00 - 08:30
ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 12
08:30 - 08:45
ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 13
08:45 - 09:15
ΛΟΥΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09:15 - 10:00
Ο ΜΟΥΚ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
10:00 - 10:30
Η ΜΙΡΕΤ ΕΡΕΥΝΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
10:30 - 11:00
OLD TOM
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
11:00 - 12:00
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12:00 - 12:10
Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - IGNAS
12:10 - 12:35
1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ: ΚΥΚΛΟΣ 2020
ΦΩΤΕΙΝΗ - ΖΩΑΚΙΑ
12:35 - 13:10
1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ: ΚΥΚΛΟΣ 2020
ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ - ΣΤΑΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ
13:10 - 14:00
ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
14:00 - 15:30
ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΡΑΣΤΩΝ
ΚΩΜΩΔΙΑ
15:30 - 16:15
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 4
16:15 - 17:00
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 5
17:00 - 17:30
ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΝΤΟΝ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
17:30 - 18:30
ΟΙ ΑΟΡΑΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
18:30 - 19:15
ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΝ... ΔΡΑΣΕΙ 4
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 1
19:15 - 20:00
ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΝ... ΔΡΑΣΕΙ 4
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 2
20:00 - 21:00
ART WEEK
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 - 22:00
Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
22:00 - 23:00
Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΤΟ ΝΗΣΙ
23:00 - 00:45
ΑΦΤΕΡΛΩΒ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
00:45 - 01:15
ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
'ΑΛΕΠΟΥ'
01:15 - 02:15
ART WEEK
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:15 - 04:15
Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
04:15 - 06:00
ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΝ... ΔΡΑΣΕΙ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΕΡΤ3

06:00 - 06:30
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
ΠΑΡΚΑ ΣΤΗ ΦΛΟΡΙΔΑ: ΑΝΑΚΑΜΨΗ ΑΠΟ ΤΥΦΩΝΑ
06:30 - 07:30
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΝΗΣΙΑ ΜΑΡΚΕΖΑΣ
07:30 - 08:30
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ 10
Ο ΝΕΟΦΕΡΜΕΝΟΣ
08:30 - 09:00
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΡΥΜΟΣ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ
09:00 - 10:00
CORPUS AETERNUM
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:00 - 11:00
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ 6
ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
11:00 - 12:00
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ 6
ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
12:00 - 13:00
ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ 4
ΙΑΠΩΝΙΑ
13:00 - 14:00
ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
ΚΕΑ - ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ
14:00 - 14:30
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:30 - 15:30
ΑΓΡΟWEEK 3
ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
15:30 - 16:00
ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ΚΑΠΕΣΟΒΟ
16:00 - 17:00
ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
17:00 - 18:00
ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
KATHARINE HEPBURN ΚΑΙ SPENCER TRACY
18:00 - 18:30
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18:30 - 19:00
ΡΑΦΗ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
ΚΑΡΟΛΟΣ Β'
19:00 - 20:00
ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΧΟΓΚΑΡΘ
20:00 - 20:30
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:30 - 21:00
ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
21:00 - 22:00
ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ 3
ΜΑΤΣΟΥΚΑ, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΡΙΖΟΥ
22:00 - 23:45
ΚΟΛΥΜΠΑ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΨΑΡΑΚΙ, ΚΟΛΥΜΠΑ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
23:45 - 01:00
ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ
Ο ΤΑΦΟΣ
01:00 - 02:00
ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ
02:00 - 02:30
ΡΑΦΗ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
ΚΑΡΟΛΟΣ Β'
02:30 - 03:00
ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ΚΑΠΕΣΟΒΟ
03:00 - 04:00
ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
04:00 - 05:00
ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ 3
ΜΑΤΣΟΥΚΑ, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΡΙΖΟΥ
05:00 - 06:00
CORPUS AETERNUM
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

ΕΡΤ Sports

06:00 - 08:00
FIBA ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2019
ΙΣΠΑΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ε)
08:00 - 10:00
SUPER LEAGUE 2019-2020
ΞΑΝΘΗ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Ε)
10:00 - 12:00
ΣΤΙΒΟΣ: IAAF DIAMOND LEAGUE
ΠΑΡΙΣΙ
12:00 - 13:00
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Η ΛΑΡΙΣΑ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ 1984-1985
13:00 - 14:00
THE FOOTBALL SHOW
ΡΩΜΗ
14:00 - 16:00
BASKET LEAGUE 2019-20
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
16:00 - 18:00
LIVERPOOL TV
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
18:00 - 20:00
FORMULA 1 2019 - GRAND PRIX ΒΕΛΓΙΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ
20:00 - 22:00
FIBA ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2019
ΓΑΛΛΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ε)
22:00 - 00:00
SUPER LEAGUE 2019-2020
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΛ 1964 (Ε)
00:00 - 02:00
ΣΤΙΒΟΣ: IAAF DIAMOND LEAGUE
ΖΥΡΙΧΗ
02:00 - 04:00
BASKET LEAGUE 2019-20
ΠΑΟΚ - ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΠΑΠ (Ε)
04:00 - 06:00
AJAX TV
ΑΓΙΑΞ - ΤΣΕΛΣΙ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV

06:00 - 07:00
LA DONA
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07:00 - 08:00
40 ΚΥΜΑΤΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
08:00 - 09:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
09:00 - 10:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
10:00 - 11:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
11:00 - 13:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
13:00 - 14:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
14:00 - 15:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
15:00 - 16:00
LA DONA
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:00 - 17:00
LA DONA
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:00 - 18:00
ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:00 - 19:00
40 ΚΥΜΑΤΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:00 - 20:00
CHICAGO FIRE
ΣΕΙΡΑ ΔΡΑΣΗΣ
20:00 - 21:00
CASTLE
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
21:00 - 22:00
THE GOOD DOCTOR
DRAMA SERIES
22:00 - 23:00
THE GOOD DOCTOR
DRAMA SERIES
23:00 - 01:00
XXX: Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
01:00 - 02:00
MAYDAY
ΕΠΙΣΤΗΜΗ
02:00 - 03:00
THE NIGHT SHIFT
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:00 - 03:45
THE NIGHT SHIFT
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:45 - 04:30
MAYDAY
ΕΠΙΣΤΗΜΗ
04:30 - 05:15
VICE
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
05:15 - 06:00
ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

Βουλή

09:00 - 09:30
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
PROMO
09:30 - 10:00
ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ 3
ΕΠΙΣΤΗΜΗ
10:00 - 11:30
ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΙΛΙΩΣΗΣ
11:30 - 12:00
ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
12:00 - 14:00
ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΡΤΙΝΟΥ - ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
14:00 - 15:00
ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15:00 - 15:30
ΟΔΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15:30 - 16:00
ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ
16:00 - 17:00
ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.ΜΕΑ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17:00 - 18:00
ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:00 - 19:00
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19:00 - 20:00
Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΑΜΙΩΤΗΣ - ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ
20:00 - 20:30
ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
ΔΟΞΑ ΚΟΙΝΗ
20:30 - 21:00
ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΠΑ
21:00 - 22:00
ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 20ΟΥ ΑΙΩΝΑ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ - ΕΠ. 5
22:00 - 23:00
ΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23:00 - 01:00
ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
ΖΙΛ ΚΑΙ ΤΖΙΜ
01:00 - 03:00
ΑΝΩΤΕΡΑ ΒΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ
03:00 - 09:00
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
PROMO

Mad TV

06:00 - 07:00
SHAZAM TOP
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
07:00 - 09:00
MORNING HITS
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
09:00 - 09:30
ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 90'S
90'S
09:30 - 10:00
GREEK SUPER HEROES
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:00 - 11:00
15 SUPER MAD HITS INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
11:00 - 12:00
MAD GREEKZ TOP
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12:00 - 12:30
SHAZAM ME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12:30 - 13:00
NEWCOMERS TIME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13:00 - 13:30
LIFE IS A SOUNDTRACK
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13:30 - 14:30
MAD MOVES!
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
14:30 - 15:30
MAD VINTAGE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
15:30 - 16:00
MAD WRAPPED
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
16:00 - 17:00
MAD TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
17:00 - 18:00
ALL TIME HITS GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:00 - 19:00
15 SUPER MAD HITS GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
19:00 - 20:00
ΛΑΙΚ ΣΤΑ ΛΑΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
20:00 - 20:30
ROCK ON MIXER
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
20:30 - 21:00
ALTERNATIVE INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
21:00 - 22:00
SATURDAY EARLY CLUB
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
22:00 - 00:00
DANCE ZONE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
00:00 - 01:00
A-KATALILO URBAN
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
01:00 - 02:00
TRASH ME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
02:00 - 03:00
ΛΑΙΚ ΣΤΑ ΛΑΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
03:00 - 04:00
MUSIC NON STOP GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
04:00 - 05:00
MUSIC NON STOP INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
05:00 - 06:00
MUSIC NON STOP GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

MAD GREEKZ

06:00 - 07:00
LOVEMIX
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07:00 - 10:00
WAKE UP CALL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10:00 - 10:30
ARTISTS TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10:30 - 12:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12:00 - 13:00
TIME MACHINE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13:00 - 13:30
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13:30 - 14:00
ARTISTS TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14:00 - 15:00
HIT PARADE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15:00 - 16:00
NOVA MAD GREEKΖ TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16:00 - 17:00
FRAPPE OLE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17:00 - 18:00
TIME MACHINE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18:00 - 20:00
DIKO SAS
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
20:00 - 21:00
MAD FOR GREEKZ
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 - 22:00
RESERVE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
22:00 - 00:00
MY GREEKZ PARTY
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
00:00 - 01:30
FIRST TABLE PISTA
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01:30 - 02:30
TRASH ME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02:30 - 03:30
MEAT MARKET
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
03:30 - 05:00
HANGOVER
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05:00 - 06:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ