Πρόγραμμα αθλητικών καναλιών

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσει σήμερα

NovaSports1

06:00
NOVASPORTS1HD
09:00
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00
TIMELINE: ΑΕΚ 1999/00
12:00
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019/20: ΠΛΕΙ ΟΦ
14:30
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019/20: ΠΛΕΙ ΟΦ
17:00
LEGEND STORIES SEASON 2
19:00
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
19:30
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:30
ΑΕΚ - ΟΦΗ (Ζ)
23:30
Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
01:00
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019/20: ΠΛΕΙ ΟΦ
03:30
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
05:30
NOVASPORTS1HD

NovaSports2

06:00
NOVASPORTS2HD
09:00
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
17:00
SPORTS ICONS
17:30
SPORTS ICONS
18:00
Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:15
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Ζ)
21:30
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
22:00
CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
00:45
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019/20: ΠΛΕΙ ΟΦ
03:15
NOVASPORTS2HD

NovaSports3

10:30
EUROCUP
19:00
THE INSIDER DOCUMENTARY SERIES
20:00
CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER

NovaSports4

17:30
ΤΕΝΙΣ: ATP CUP 2020
00:45
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

Cosmote Sport 1

06:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ - ΝΟΡΙΤΣ
08:00
BLAST FROM THE PAST
10:35
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ - ΤΣΕΛΣΙ
12:35
UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE 2019-20
13:05
BLAST FROM THE PAST
15:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΛΕΣΤΕΡ
17:30
BLAST FROM THE PAST
20:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ (Ζ)
22:00
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
22:15
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΡΑΙΤΟΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ (Ζ)
00:15
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΛΒΣ
02:15
BLAST FROM THE PAST
04:35
UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAGAZINE 2019-20
05:05
UEFA EUROPA LEAGUE MAGAZINE 2019-20
06:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΜΠΕΡΝΛΙ

Cosmote Sport 2

07:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
09:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
11:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
13:00
LALIGA SPECIALS
13:30
LALIGA SPECIALS: NATIONS
14:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
16:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
18:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΘΕΛΤΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20:00
LALIGA SPECIALS
20:30
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΕΤΑΦΕ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (Ζ)
22:30
LALIGA SPECIALS: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
23:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ (Ζ)
01:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΕΤΙΣ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
03:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΟΡΤΟ - ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
05:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΧΕΤΑΦΕ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

Cosmote Sport 3

07:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΜΑΙΝΤΣ
09:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΛΕΙΨΙΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
11:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019 - 2020
13:00
2004 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ
13:45
SPORTS CLASSICS: WORLDIES
14:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΚ
18:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΚΟΛΟΝΙΑ
20:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΓΟΥΛΒΣ (Ζ)
22:00
BUNDESLIGA SPECIALS
22:40
BUNDESLIGA SPECIALS
23:15
ESPN FILMS: SETENTA E SETE
00:15
BUNDESLIGA SPECIALS
01:00
BUNDESLIGA 2019-20 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
02:00
BUNDESLIGA SPECIALS
03:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
05:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΚ

Cosmote Sport 4

06:00
NBA SPECIALS: BEST OF 2019-20
07:05
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΑΛΑΓΑ
09:05
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
11:05
ΝΒΑ CLASSICS: THE 00S
12:25
NBA SPECIALS
13:00
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ
15:00
NBA SPECIALS: BEST OF 2019-20
16:05
NBA SPECIALS
16:40
ΝΒΑ CLASSICS: THE 00S
18:00
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΑΛΑΓΑ
20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:00
ΝΒΑ CLASSICS: THE 00S
23:50
NBA SPECIALS
00:20
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ
02:20
ΝΒΑ CLASSICS: THE 00S
04:10
NBA SPECIALS
05:05
NBA SPECIALS
06:00
NBA SPECIALS: BEST OF 2019-20

Cosmote Sport 5

06:00
WRC 2020
07:00
SPECIALS: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
07:30
ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX 2020
09:00
FORMULA 1 INSIDE TRACK
09:30
FORMULA 1 INSIDE TRACK
10:00
FORMULA 1 INSIDE TRACK
10:30
WRC 2020 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:30
WRC 2020
12:35
FORMULA 1: HOW THE SEASON WAS WON
13:30
FORMULA 1: HOW THE SEASON WAS WON
14:25
FORMULA 1: HOW THE SEASON WAS WON
15:20
FORMULA 1 2020 - GRAND PRIX ΑΥΣΤΡΙΑΣ
17:40
ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX 2020
19:10
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
19:40
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
20:10
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
20:40
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
21:15
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
21:45
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: FORMULA 2 2020 (Ζ)
23:00
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ: FORMULA 2 2020
00:00
MOTOGP CLASSICS
01:25
MOTOGP CLASSICS
02:30
MOTOGP CLASSICS
03:55
FORMULA 2: CHASING THE DREAM
04:25
ΕΚΠΟΜΠΗ GRAND PRIX 2020
06:00
WRC 2020

Cosmote Sport 6

06:00
ΤΕΝΙΣ: 2020 ATP 500 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
07:00
ATP SPECIALS
08:00
ATP SPECIALS
09:00
GREEK FIGHTING SPORTS
12:30
ΥΔΑΤΙΝΑ ΣΠΟΡ: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΐΑΣ 2020
13:00
SPORTS CLASSICS: SEND IT
13:30
SPORTS CLASSICS: SEND IT
14:00
ΤΕΝΙΣ: 2020 ATP 500 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
15:00
ATP SPECIALS
16:00
ATP SPECIALS
17:00
ΤΕΝΙΣ: ΡΑΦΑΕΛ ΝΑΔΑΛ - ΤΖΟΝ ΙΣΝΕΡ
18:50
NAVARINO CHALLENGE 2019
19:10
ΤΕΝΙΣ: ΠΑΜΠΛΟ ΚΑΡΕΝΟ ΜΠΟΥΣΤΑ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ
21:00
ATP SPECIALS
21:30
SPORTS CLASSICS: SEND IT
22:00
ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ: UFC 250 2020
01:00
2004 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ
01:45
SPORTS CLASSICS: WORLDIES
02:05
ATP MASTERS CLASSICS: THE 90S
05:00
SPORTS CLASSICS: SEND IT
05:30
SPORTS CLASSICS: SEND IT
06:00
ΤΕΝΙΣ: 2020 ATP 500 - ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ Sports