Πρόγραμμα καναλιών με παιδικά

Δείτε τι παιδικά παίζει σήμερα στην TV

DisneyXD

06:00 - 06:20
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06:20 - 06:45
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06:45 - 07:10
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
07:10 - 07:30
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
07:30 - 07:55
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
07:55 - 08:20
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
08:20 - 08:40
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
08:40 - 09:05
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
09:05 - 09:30
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
09:30 - 09:50
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
09:50 - 10:15
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10:15 - 10:40
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10:40 - 11:00
ΑΜΦΙΒΙΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
11:00 - 11:25
ΑΜΦΙΒΙΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
11:25 - 11:50
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
11:50 - 12:10
ΟΙ ΓΚΡΙΝ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
12:10 - 12:35
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
12:35 - 13:00
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:00 - 13:20
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
13:20 - 13:45
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
13:45 - 14:10
Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
14:10 - 14:30
Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
14:30 - 14:55
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
14:55 - 15:20
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
15:20 - 15:40
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
15:40 - 16:05
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:05 - 16:30
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
16:30 - 16:50
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
16:50 - 17:15
ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
17:15 - 17:40
ΟΙ ΥΠΕΡΕΞΙ: Η ΣΕΙΡΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
17:40 - 18:00
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
18:00 - 18:25
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
18:25 - 18:50
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
18:50 - 19:10
MARVEL'S SPIDER-MAN
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
19:10 - 19:35
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
19:35 - 20:00
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
20:00 - 20:25
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:25 - 20:45
ΟΙ ΒΙΟΝΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΕΑΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:45 - 21:10
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
21:10 - 21:30
ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
21:30 - 21:55
ΣΟΥΠΑ ΣΤΡΑΪΚΑΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
21:55 - 22:15
ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
22:15 - 22:40
Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
22:40 - 23:00
Η ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
23:00 - 23:25
Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
23:25 - 23:50
ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
23:50 - 00:10
ΜΕΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
00:10 - 00:35
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
00:35 - 01:00
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
01:00 - 01:20
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
01:20 - 01:45
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
01:45 - 02:10
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
02:10 - 02:30
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
02:30 - 02:55
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
02:55 - 03:20
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
03:20 - 03:40
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
03:40 - 04:05
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
04:05 - 04:30
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
04:30 - 04:50
ΠΛΑΣΤΗ ΓΑΤΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
04:50 - 05:15
ΡΑΝΤΙ ΚΑΝΙΓΚΧΑΜ - ΕΝΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΝΙΝΤΖΑ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
05:15 - 05:35
Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
05:35 - 06:00
Ο ΑΝΤΡΕ ΠΗΡΕ ΔΡΟΜΟ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ

Boomerang

06:20 - 07:00
THE TOM AND JERRY SHOW
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
07:00 - 07:50
WACKY RACES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
07:50 - 08:10
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08:10 - 08:55
MR MAGOO
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08:55 - 09:15
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09:15 - 09:30
PAT THE DOG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09:30 - 09:50
NEW LOONEY TUNES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09:50 - 10:05
NEW LOONEY TUNES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10:05 - 10:25
Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10:25 - 10:30
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10:30 - 10:35
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10:35 - 10:45
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10:45 - 11:05
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11:05 - 11:25
THE TOM AND JERRY SHOW
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11:25 - 11:50
THE TOM AND JERRY SHOW
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11:50 - 12:10
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ!
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12:10 - 12:30
PAT THE DOG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12:30 - 12:50
GRIZZY & THE LEMMINGS
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12:50 - 13:10
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13:10 - 13:30
YABBA DABBA DINOSAURS!
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13:30 - 13:50
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13:50 - 14:35
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
14:35 - 15:20
BUNNICULA
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15:20 - 15:40
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15:40 - 15:55
PAT THE DOG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15:55 - 16:15
YABBA DABBA DINOSAURS!
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16:15 - 16:35
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16:35 - 16:55
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16:55 - 17:30
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
17:30 - 18:25
Ο ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΚΥΝΗΓΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
18:25 - 19:15
MR MAGOO
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19:15 - 19:40
SCOOBY DOO AND GUESS WHO
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19:40 - 20:00
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
20:00 - 20:20
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
20:20 - 20:40
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
20:40 - 21:00
YABBA DABBA DINOSAURS!
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
21:00 - 21:25
MIGHTY MIKE
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
21:25 - 22:10
PAT THE DOG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
22:10 - 22:30
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
22:30 - 22:50
TAFFY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
22:50 - 23:05
MR. BEAN: THE ANIMATED SERIES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
23:05 - 23:25
SCOOBY DOO AND GUESS WHO
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
23:25 - 00:10
WACKY RACES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
00:10 - 00:55
GRIZZY & THE LEMMINGS
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
00:55 - 01:35
Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ
ΣΕΙΡΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
01:35 - 02:20
BUNNICULA
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
02:20 - 03:05
THE TOM AND JERRY SHOW
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
03:05 - 03:10
THE HAPPOS FAMILY
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
03:10 - 03:30
ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ SCOOBY-DOO;
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
03:30 - 04:10
NEW LOONEY TUNES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
04:10 - 05:00
Η ΝΤΟΡΟΘΙ ΚΙ Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΟΖ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
05:00 - 05:40
WACKY RACES
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
05:40 - 06:25
PAT THE DOG
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

Disney

06:00 - 06:25
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 2
06:25 - 06:50
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 3
06:50 - 06:55
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ: ΚΑΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 27
06:55 - 07:20
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 25
07:20 - 07:45
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 19
07:45 - 08:10
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 61
08:10 - 08:35
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 3
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 62
08:35 - 09:00
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 37
09:00 - 09:25
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 38
09:25 - 09:50
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 47
09:50 - 10:15
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 30
10:15 - 10:40
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 2
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 23
10:40 - 11:05
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 39
11:05 - 11:30
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 40
11:30 - 11:55
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 41
11:55 - 12:20
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 42
12:20 - 12:45
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 43
12:45 - 13:10
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 44
13:10 - 13:35
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 8
13:35 - 14:00
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ!
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 10
14:00 - 14:25
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ 2
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 22
14:25 - 14:50
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΕΙΒΕΝ 2
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 33
14:50 - 15:15
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 47
15:15 - 15:40
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 48
15:40 - 15:45
Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 1
15:45 - 16:10
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ 3
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 60
16:10 - 16:35
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ 3
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 61
16:35 - 17:00
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 53
17:00 - 17:25
ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ 3
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 54
17:25 - 17:50
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 47
17:50 - 18:15
ΜΠΙΖΑΡΝΤΒΑΡΚ 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 48
18:15 - 18:40
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 63
18:40 - 19:05
ΠΑΙΔΙΑ - ΤΣΑΚΑΛΙΑ! 3
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 64
19:05 - 19:30
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 41
19:30 - 19:55
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 2
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 42
19:55 - 20:20
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 14
20:20 - 20:45
Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΡΛΕΫ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 13
20:45 - 21:10
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 30
21:10 - 21:35
ΜΥΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΕΙ-ΣΙ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 31
21:35 - 22:00
ΛΙΒ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙ 2
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 44
22:00 - 22:25
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 26
22:25 - 22:50
OΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 27
22:50 - 23:10
LOLIROCK 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 30
23:10 - 23:35
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 23
23:35 - 00:00
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
ΣΕΙΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ - ΕΠ. 16
00:00 - 00:25
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 2
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 18
00:25 - 00:50
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 2
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 19
00:50 - 01:15
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 26
01:15 - 01:40
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 25
01:40 - 02:05
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ 2
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 18
02:05 - 02:30
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
ΣΕΙΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ - ΕΠ. 15
02:30 - 02:55
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ 2
ΣΕΙΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ - ΕΠ. 16
02:55 - 03:20
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 24
03:20 - 03:45
ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΒΕΡΜΟΥΡ 2
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 25
03:45 - 04:10
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 8
04:10 - 04:35
Ο ΑΛΕΞ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 9
04:35 - 05:25
ΒΙΟΛΕΤΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 21
05:25 - 05:45
Η ΜΠΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
ΣΕΙΡΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ - ΕΠ. 3
05:45 - 05:50
ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 46
05:50 - 06:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΝΚ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 26

Nickelodeon

06:00 - 06:30
ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
06:30 - 07:00
BUBBLE GUPPIES
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07:00 - 07:30
ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07:30 - 08:00
ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
08:00 - 08:30
BECCA'S BUNCH
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
08:30 - 09:00
CORN & PEG
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
09:00 - 09:30
ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
09:30 - 10:00
Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
ΧΑΛΟΟΥΙΝ
10:00 - 10:30
ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
10:30 - 11:00
BARBIE DREAMTOPIA
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
11:00 - 11:30
PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
11:30 - 12:00
44 ΓΑΤΕΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
12:00 - 12:30
BUTTERBEAN'S CAFE
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
12:30 - 13:00
Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:00 - 13:30
Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:30 - 14:00
ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
14:00 - 14:30
WINX
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
14:30 - 15:00
REGAL ACADEMY
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
15:00 - 15:30
MAGGIE & BIANCA: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
15:30 - 16:30
HEY ARNOLD!
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:30 - 17:00
SUNNY DAY
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:00 - 17:30
PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
17:30 - 18:00
RUSTY RIVETS
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:00 - 18:30
Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
ΧΑΛΟΟΥΙΝ
18:30 - 19:00
ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:00 - 19:30
ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:30 - 20:00
Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:00 - 20:30
LEGO FRIENDS
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:30 - 21:00
GORMITI
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
21:00 - 22:00
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ NINJAGO
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
22:00 - 23:00
ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
23:00 - 23:30
ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
23:30 - 00:00
ZOEY
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
00:00 - 00:30
ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
00:30 - 01:00
ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
01:00 - 01:25
ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
01:25 - 01:50
ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
01:50 - 02:15
ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
02:15 - 02:40
GAME SHAKERS
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
02:40 - 03:05
GAME SHAKERS
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:05 - 03:30
ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:30 - 03:55
ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:55 - 04:20
THE TROOP
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
04:20 - 04:45
THE TROOP
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
04:45 - 05:10
TRUE JACKSON
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
05:10 - 05:35
TRUE JACKSON
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
05:35 - 06:00
ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ