Προγραμμα ελληνικών καναλιών 

Πρόγραμμα ελληνικών καναλιών Σάββατο 24 Αυγούστου 2019

00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Skai2019-08-24

06:0007:00
ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ (Ε)
07:0010:00
ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:0011:00
ΟΙ ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ
ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Ε)
11:0011:45
HAPPY TRAVELLER
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
11:4512:45
FOOD N' FRIENDS
ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Ε)
12:4513:45
DOT.
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
13:4514:00
ICARUS ACTION 2019
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ
14:0015:00
ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15:0016:00
ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)
16:0016:15
ICARUS ACTION 2019
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ (Ε)
16:1517:15
HAPPY TRAVELLER
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
17:1517:30
ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17:3019:30
ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ 3
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
19:3020:50
ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:5000:45
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΣΟΟΥ (Ε)
00:4503:00
WWE - RAW
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
03:0004:00
S.W.A.T.
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 22 (Ε)
04:0005:00
DEADLY WOMEN 8
ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ - ΕΠ. 6
05:0006:00
ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

Ant12019-08-24

06:0006:45
ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06:4507:45
ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07:4508:45
ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08:4509:45
DADDY COOL
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09:4510:45
ΜΙΑ ΖΩΗ 2
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 71
10:4511:45
ΠΑΡΘΕΝΑ ΖΩΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11:4513:00
ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13:0013:45
ANT1 NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:4515:45
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15:4516:45
ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16:4518:15
ΤΑ ΡΑΓΚΡΑΤΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
18:1518:30
ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18:3019:30
STREAT FOOD
ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Ε)
19:3020:45
ANT1 NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:4523:00
ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
ΚΩΜΩΔΙΑ
23:0001:30
ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
01:3003:45
ΤHE 2NIGHT SHOW 3
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
03:4504:30
VICE 7
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
04:3005:15
ΜΩΒ ΡΟΖ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05:1506:00
ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

Open Beyond tv2019-08-24

06:0007:00
ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 31
07:0008:00
ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ
ΚΩΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 32
08:0009:00
REVENGE BODY
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
09:0011:00
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11:0013:00
ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ... ΔΥΣΚΟΛΑ
ΚΩΜΩΔΙΑ
13:0014:00
ΑΡΙΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
BEST OF
14:0014:30
OPEN NEWS - ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΕΛΤΙΟ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:3016:15
Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΞΑΝΘΩΝ
ΚΩΜΩΔΙΑ
16:1516:30
OPEN NEWS ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:3018:55
ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
ΚΩΜΩΔΙΑ
18:5520:00
OPEN NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:0021:45
ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ
ΚΩΜΩΔΙΑ
21:4500:00
IN TIME
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
00:0004:45
ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
ΤΑΙΝΙΑ
04:4505:30
NCIS 7
ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
05:3009:45
ΤΩΡΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

ONE Channel HD2019-08-24

06:0008:00
CITIZEN ONE
TALK SHOW
08:0008:30
THE ART OF...
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
08:3009:00
THE ART OF...
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
09:0010:00
THE SEVENTIES
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
10:0011:00
HOW TO LOSE THE PRESIDENCY
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
11:0012:00
JAMIE'S SUPER FOOD
ΣΕΙΡΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
12:0013:00
ANTHONY BOURDAIN: THE LAYOVER
ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:0014:00
DIVIDED STATES
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14:0015:00
THE CLINTON AFFAIR
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
15:0016:00
SPIN
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΘΡΙΛΕΡ
16:0018:00
ONE LINE WEEKEND
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:0020:00
ONE DIRECT WEEKEND
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
20:0020:30
VITA
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
20:3021:30
ONE NEWS WEEKEND
ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21:3022:00
ΒΗΜΑGAZINO
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
22:0023:00
THE NEW AGE OF TERROR
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23:0000:00
THE NEW AGE OF TERROR
ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
00:0001:00
DANCING ON THE EDGE
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
01:0002:00
JERICHO
ΣΕΙΡΑ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ
02:0003:00
THE CLINTON AFFAIR
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
03:0004:00
THE SEVENTIES
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
04:0006:00
ONE LINE WEEKEND
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

Kontra2019-08-24

10:0011:00
ΟΙΚΟ ΖΗΝ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11:0018:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
18:0019:00
ΟΙΚΟ ΖΗΝ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19:0019:55
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
19:5521:00
KONTRA NEWS
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21:0000:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
00:0005:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05:0010:00
ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

Action242019-08-24

07:0009:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΝΟΡΒΗΓΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
09:0010:00
SUPER LEAGUE TRIATHLON
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10:0010:30
WORLD SAILING SHOW
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ
10:3011:00
ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11:0012:00
ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12:0014:00
THE HAMMER SERIES
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
14:0015:00
ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
15:0016:00
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ GUANGXI
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
16:0017:00
ΓΚΟΛΦ
ΓΚΟΛΦ
17:0018:00
FIA ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
18:0018:30
MOBIL 1 THE GRID
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:3019:00
FORMULA E
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
19:0020:00
ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ
20:0021:00
ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ
ΣΕΙΡΑ ΔΡΑΣΗΣ
21:0023:20
ΑΓΑΠΗΣΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ
ΔΡΑΜΑ
23:2000:30
KILLER BY THE LAKE
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 7
00:3002:30
ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΚΟΛΙΑΝΤΡΟ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 12
02:3003:00
FORMULA E
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
03:0004:00
SUPER LEAGUE TRIATHLON
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
04:0004:30
ΙΠΠΑΣΙΑ: FEI ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
04:3005:00
ABU DHABI DESERT CHALLENGE
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ
05:0006:00
WORLD SAILING CUP
ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ

ΕΡΤ12019-08-24

06:4007:15
ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
ΜΕΘΩΝΗ (Ε)
07:1508:15
ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΕΠ. 7 (Ε)
08:1509:05
ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
ΚΡΕΑΣ - Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΠΙΡΟΥΝΙΩΝ (Ε)
09:0510:00
ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
10:0010:45
ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΕΠ. 3 (Ε)
10:4511:35
ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΕΠ. 4 (Ε)
11:3512:00
ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΝΗΣΙ
ΦΥΣΗ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ - ΕΠ. 6 (Ε)
12:0012:30
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12:3013:30
ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ - ΕΠ. 11 (Ε)
13:3014:30
ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ
ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΕΠ. 5 (Ε)
14:3015:00
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ: ΤΕΤΡΑΔΙΑ
ΤΖΟΝ ΝΑΣ (Ε)
15:0016:00
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16:0017:00
ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
ΖΗΤΕΙΤΑΙ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Ε)
17:0019:25
Η ΤΡΟΤΕΖΑ
ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
19:2519:35
20ΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
19:3521:00
Ο ΘΑΝΑΣΗΣ, Η ΙΟΥΛΙΕΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ
ΚΩΜΩΔΙΑ
21:0021:45
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21:4522:00
ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ... ΕΡΤ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:0000:00
ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
00:0000:10
ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00:1001:15
ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ 2
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
01:1502:00
Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '90
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
02:0002:40
Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '90
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
02:4003:10
ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΝΗΣΙ
ΦΥΣΗ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (Ε)
03:1004:10
ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ
ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
04:1005:00
ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05:0005:50
ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
05:5006:25
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ: ΤΕΤΡΑΔΙΑ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)

ΕΡΤ22019-08-24

06:3007:00
ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 68 (Ε)
07:0007:15
ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 17 (Ε)
07:1507:30
ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 18 (Ε)
07:3007:45
ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 19 (Ε)
07:4508:00
ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 20 (Ε)
08:0008:15
ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 29 (Ε)
08:1508:30
ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 30 (Ε)
08:3008:40
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 7 (Ε)
08:4008:50
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 8 (Ε)
08:5009:00
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 9 (Ε)
09:0009:10
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 10 (Ε)
09:1009:20
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 11 (Ε)
09:2009:30
ΓΙΑΚΑΡΙ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 12 (Ε)
09:3009:40
Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 54 (Ε)
09:4009:50
Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 55 (Ε)
09:5009:55
Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 56 (Ε)
09:5510:00
Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ - ΕΠ. 57 (Ε)
10:0010:30
ΑΝΙΜΑΛΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 36 (Ε)
10:3011:30
DUO FINA
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ (Ε)
11:3012:00
1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 23 (Ε)
12:0013:00
ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 70 (Ε)
13:0014:00
ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 71 (Ε)
14:0015:30
ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ Ο ΠΟΝΟΣ
ΔΡΑΜΑ
15:3016:30
ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
16:3017:00
ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 36 (Ε)
17:0017:30
ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 37 (Ε)
17:3018:00
ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... 3
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
18:0019:00
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ 2
ΝΟΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (Ε)
19:0020:00
ΣΤΑ ΑΚΡΑ 15
ΧΑΡΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ) (Ε)
20:0021:00
ΑΘΗΝΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 12 (Ε)
21:0022:00
ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 6
ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ - ΕΠ. 4 (Ε)
22:0000:00
ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
ΤΑΙΝΙΑ
00:0001:00
VIS A VIS
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 15 (Ε)
01:0002:00
VIS A VIS
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 16 (Ε)
02:0003:00
ΣΤΑ ΑΚΡΑ 15
ΧΑΡΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ) (Ε)
03:0003:45
ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ 6
ΣΕΙΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ - ΕΠ. 4 (Ε)
03:4504:30
ΑΘΗΝΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 12 (Ε)
04:3005:15
ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 70 (Ε)
05:1506:00
ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 71 (Ε)

ΕΡΤ32019-08-24

06:0007:00
ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07:0008:00
ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε)
08:0009:00
ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
09:0010:00
CORPUS AETERNUM
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
10:0011:00
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ 2
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 12 (Ε)
11:0012:00
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ 2
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 13 (Ε)
12:0013:00
ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΟΥ ΣΑΛΕΜ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
13:0013:30
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:3014:30
ΑΓΡΟWEEK 3
ΕΚΤΡΟΦΗ ΚΟΥΝΕΛΙΩΝ (Ε)
14:3015:00
ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
ΦΥΣΗ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ - ΕΠ. 5 (Ε)
15:0016:00
Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
ΣΚΗΤΗ ΚΟΖΑΝΗΣ (Ε)
16:0017:00
ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΕΠ. 3 (Ε)
17:0018:00
ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΦΥΣΗ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ - ΕΠ. 12 (Ε)
18:0019:00
ALLERT3 6
ΑΡΧΑΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ (Ε)
19:0019:30
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:3020:00
ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
ΦΥΣΗ - ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ - ΕΠ. 5 (Ε)
20:0021:00
ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ 3
ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ, ΗΘΟΠΟΙΟΣ (Ε)
21:0022:00
Η ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ - ΕΠ. 3 (Ε)
22:0000:00
3 ΚΑΡΔΙΕΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΟΜΕΝΤΙ
00:0001:00
8 ΜΕΡΕΣ
ΣΕΙΡΑ ΘΡΙΛΕΡ - ΕΠ. 1
01:0002:00
8 ΜΕΡΕΣ
ΣΕΙΡΑ ΘΡΙΛΕΡ - ΕΠ. 2
02:0003:00
8 ΜΕΡΕΣ
ΣΕΙΡΑ ΘΡΙΛΕΡ - ΕΠ. 3
03:0004:00
8 ΜΕΡΕΣ
ΣΕΙΡΑ ΘΡΙΛΕΡ - ΕΠ. 4
04:0005:00
Η ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05:0006:00
ALLERT3
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)

ΕΡΤ Sports2019-08-24

06:0008:00
ΕΡΤ SPORTS HD
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
08:0016:00
ΕΡΤ SPORTS HD
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
16:0000:00
ΕΡΤ SPORTS HD
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00:0008:00
ΕΡΤ SPORTS HD
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV2019-08-24

06:0007:00
LA DONA
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07:0008:00
SCANDAL
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08:0009:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
09:0010:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
10:0011:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
11:0013:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
13:0014:00
Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
14:0014:45
LA DONA
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14:4515:40
Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15:4016:30
Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16:3017:30
CHICAGO FIRE
ΣΕΙΡΑ ΔΡΑΣΗΣ (Ε)
17:3018:15
SAVING HOPE
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18:1519:00
CASTLE
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19:0020:00
CASTLE
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20:0021:00
SCANDAL
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
21:0022:00
Ο ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ
ΤΑΙΝΙΑ ΘΡΙΛΕΡ
22:0022:10
ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
ΓΕΝΙΚΑ ΝΕΑ
22:1022:30
Ο ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ
ΤΑΙΝΙΑ ΘΡΙΛΕΡ
22:3023:30
MAYDAY
ΕΠΙΣΤΗΜΗ (Ε)
23:3000:30
CASTLE
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00:3001:30
SAVING HOPE
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01:3002:30
CHICAGO FIRE
ΣΕΙΡΑ ΔΡΑΣΗΣ (Ε)
02:3004:15
VICE
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
04:1505:15
MAYDAY
ΕΠΙΣΤΗΜΗ (Ε)
05:1506:00
ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)

Βουλή2019-08-24

09:0009:30
ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
09:3010:00
ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ 3
ΕΠΙΣΤΗΜΗ - ΕΠ. 10
10:0011:30
ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ / ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
11:3012:00
ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
12:0013:00
ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
13:0013:30
ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
STREET ART
13:3014:00
ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
ΡΑΛΛΟΥ ΒΟΓΙΑΤΖΗ
14:0015:30
ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
ΤΕΧΝΕΣ & ΓΡΑΜΜΑΤΑ
15:3016:00
ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ 3
STUDIO 314 (Ε)
16:0016:30
ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
16:3017:00
ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ 3
ΕΠΙΣΤΗΜΗ
17:0018:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
ΘΕΜΑΤΙΚΟ
18:0019:00
Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ 2
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ
19:0020:00
ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΕ ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ
ΛΙΛΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΥ
20:0020:30
ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
20:3021:00
ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
21:0022:00
Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
22:0023:30
Ο ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ
ΤΑΙΝΙΑ ΘΡΙΛΕΡ
23:3001:30
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
01:3005:00
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
PROMO
05:0009:00
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
PROMO

Mad TV2019-08-24

06:0007:00
SHAZAM TOP
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (Ε)
07:0009:00
MORNING HITS
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
09:0010:00
15 SUPER MAD HITS INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:0010:30
RETROVISION
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10:3011:00
GREEK SUPER HEROES
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
11:0012:00
MAD GREEKZ TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
12:0013:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13:0013:30
ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ: 00'S
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
13:3014:00
GREEK SUPER HEROES
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
14:0015:00
15 SUPER MAD HITS INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
15:0016:00
15 SUPER MAD HITS GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
16:0017:00
MAD TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
17:0017:30
ALTERNATIVE LOCAL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
17:3018:00
MAD FOR FASHION
ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18:0018:30
ROCK ON MIXER
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
18:3019:00
LYRIC VIDEO SHOW
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
19:0020:00
15 SUPER MAD HITS GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
20:0021:00
SATURDAY EARLY CLUB
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
21:0022:00
15 SUPER MAD HITS GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
22:0000:00
DANCE ZONE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
00:0001:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
01:0002:00
TRASH ME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
02:0003:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΛΑΪΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
03:0004:00
MUSIC NON STOP GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
04:0005:00
MUSIC NON STOP INTL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
05:0006:00
MUSIC NON STOP GR
ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

MAD GREEKZ2019-08-24

06:0007:00
LOVEMIX
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07:0010:00
WAKE UP CALL
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10:0010:30
ARTISTS TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10:3012:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12:0013:00
TIME MACHINE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13:0013:30
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13:3014:00
ARTISTS TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14:0015:00
HIT PARADE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15:0016:00
NOVA MAD GREEKΖ TOP 10
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16:0017:00
FRAPPE OLE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17:0018:00
TIME MACHINE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18:0020:00
DIKO SAS
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
20:0021:00
MAD FOR GREEKZ
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:0022:00
RESERVE
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
22:0000:00
MY GREEKZ PARTY
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
00:0001:30
FIRST TABLE PISTA
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
01:3002:30
TRASH ME
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02:3003:30
MEAT MARKET
ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
03:3005:00
HANGOVER
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05:0006:00
ΛΑΪΚ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ